Pitbike 125
- [19.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať










Zdravim predam pitbike 125 kxdpro ma 14mth menil som olej bol tam najprv zajazdovy co bolo na 3mth potom som tam dal 10w-40 a
A po 10mth som menil zase na 10w-40 bol tam meneni filter a vifuk mam aj stary dam ktomu aj olej viac info po telefone alebo po sprave
A po 10mth som menil zase na 10w-40 bol tam meneni filter a vifuk mam aj stary dam ktomu aj olej viac info po telefone alebo po sprave
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *